Výprodej! Muňa - Wira antigrip 70g Zobrazit větší

Muňa - Wira antigrip 70g

muwian70

Nový produkt

Min. trvanlivost do 1.3.2020

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 9 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 1 Kč.


99 Kč

-10 Kč

109 Kč

Více informací

Muňa-Muňa(Minthostachys setosa)  a Wira-Wira(Gnaphalium graveolens) jsou peruánské perly mezi bylinamiObě byliny jsou používány samostatně, ovšem teprve smísením v poměru 50:50 vznikne prostředek s nesmírnou účinností.

Více o  Muně se dozvíte kliknutím na odkaz a o Wiře se dozvíte kliknutím na odkaz. 

Proč již nejsou z těchto bylin léky a nepředepisují se? Nikdo nikdy nemůže patentovat to, co se běžně v přírodě vyskytuje.

Tradiční použití nutno dodržet: Vždy uvaříme tentýž nálev do litru studené vody dáme 2 vrchovaté polévkové lžíce kombinace Muňa - Wira. Přivedeme k varu a vaříme pod pokličkou do 5min. Byliny nesmíme převařit moc dlouho, jinak vytěkají účinné silice. Toto je dávka pro jednoho člověka na jeden den. Je nutné ji vypít celou. V podchycení v první fázi, stačí připravit odvar na jeden a půl až 2 dni. V případě akutního zasažení organismu pijeme do celkové úlevy 3 -4 dni a po-té ještě 3 dni poloviční dávku.  
Byliny je možné pít až 3 týdny v kuse. Pak je vhodná min. 10 denní přestávka.

Kombinace Muňa - Wira má příjemnou chuť a vůni po mátě.. 

Byliny můžete samostatně zakoupit zde: Prodej MUNA MUNA a   Prodej WIRA WIRA

Jelikož tytp dvě byliny nejsou v Evropě příliš známé a jejich užívání není hojně rozšířeno, žádná společnost nepodala návrh na uznání některého ze zdravotních tvrzení pro které jsou muňa-wira tradičně užívány a dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1924/2006 tedy nesmíme o těchto zdravotních přínosech informovat. Více informací naleznete v našem herbáři.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let. . Nenahrazuje předepsanou léčbu.

Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu