SUŠENÉ MASO

Katalog

Informace

SUŠENÉ MASO

Sušené maso jerky je velmi oblíbené mezi sportovci, příznivci zdravého životního stylu, na cesty do přírody i k moři u dětí i dospělých. Také pro každého, kdo si chce zdravě "zamlsat" a současně doplnit vhodné bílkoviny. I přes velmi nízký obsah tuků si zachovává lahodnou chuť masa a je vhodné např. k posezení s přáteli místo nezdravých chipsů, ...

Sušené maso jerky je velmi oblíbené mezi sportovci, příznivci zdravého životního stylu, na cesty do přírody i k moři u dětí i dospělých. Také pro každého, kdo si chce zdravě "zamlsat" a současně doplnit vhodné bílkoviny. I přes velmi nízký obsah tuků si zachovává lahodnou chuť masa a je vhodné např. k posezení s přáteli místo nezdravých chipsů, ale také např. jako svačinka, kterou můžete mít kdykoliv po ruce, dodá Vám totiž velké množství energie.

Způsob vysoušení je jednou z nejstarších metod úpravy masa, která se datuje již od dob Indiánů. Nejste vázáni na ledničku a Jerky může být stále s Vámi jako balíček poslední záchrany v době nouze, protože maso můžete jíst ihned bez jakékoliv úpravy. Jeho výhodou je skladování od 5 do 30  stupňů Celsia.
Pochutnat si můžete na různých chuťových variantách, v naší nabídce naleznete hovězí, vepřové, kuřecí a krůtí sušené maso. 

Zobrazit

SUŠENÉ MASO Počet produktů: 43

na stránku
Zobrazeno 1 – 9 z 43 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 43 položek